Join Our Newsletter Here and Get $100. in Free Advertising Credits
Note: Keep clicking the link above, opening a new window to find the right opt in form.
It is in rotation with other websites. Good luck!

Traffic Affiliate Program-Free to Join-Earn Recurring Commissions
Your ad featured and highlighted at the top of your category for 90 days just $5.
Choose
"Make this ad premium" at checkout.

User description

Jesteś na wakacjach lub chcesz dobrze zjeść w jakimś mieście? Sprawdź naszego bloga oraz upewnij się czy restauracja nad którą się zastanawiasz jest odpowiednia dla Twojego żołądka i portfela!

Przez żołądek do serca to strona o tematyce gastronomicznej tworzona przez dwójkę osób zakochanych w jedzeniu, którzy chcą sprawdzić jak najwięcej restauracji ile tylko mogą w swoim pewnie krótkim, ale wartościowym życiu. Na naszym blogu przeczytasz autorskie recenzje na temat dań zamówionych przez nas w lokalach na Śląsku, w Polsce i za granicą. Najcięższym z etapów jedzenia na mieście jest wybranie lokalu, a zamawiając jedzenie nie warto trzymać węża w kieszeni. Sprawdzamy nie tylko kuchnię tradycyjną, polską - ważna dla nas jest każda popularna knajpa, którą możecie znaleźć w Google czy Tripadvisorze. Jemy w knajpach i je opiniujemy po to, abyście nie zawiedli się zamawiając dania. Niejednokrotnie zdarza się, że recenzje opublikowane w Internecie są fakeowe i wykupione. Nasze wpisy są w stu procentach autorskie, nie bierzemy forsy za opublikowanie recenzji.

Pst… Masz może swoją restaurację, której jeszcze nie ma na naszym blogu? Napisz do nas na maila lub skontaktuj się przez formularz. Zjemy u Ciebie kiedy tylko będziemy mieć czas i pusty żołądek!

Oprócz wpisów tego typu, piszemy także opisy o częstych zagwostkach polaków surfujących w Internecie. Wśród wielu, znajdziesz tu między innymi wpisy o tym jak układać sztućce po posiłku jak również nasze propozycje z czym jeść lub jak podawać popularne przekąski. Masz wizję dotyczącą artykułu, który mógłby znaleźć się na przez żołądek do serca? Skontaktuj się z nami!

Odwiedź naszego bloga kulinarnego i przekonaj się że warto go przeczytać!

Get $100 of Free Advertising Credits Click Here